niedziela, 24 marca 2013

Modlitwy do Maryi Rozwiązującej Więzy

Maryja rozwiązująca węzły

Maryjo spraw zawikłanych,
to rzecz niesłychana,
dziś po raz pierwszy
zostałaś mi dana.

Maryjo spraw zawikłanych,
nie ma w tym przesady:
tych supłów jest tyle,
że sam nie dam im rady!

Maryjo spraw zawikłanych,
jestem pełen uznania,
że dla Ciebie nie ma
spraw nie do rozwiązania.

Maryjo spraw zawikłanych spójrz,
cały kłębek przede mną,
nie poradzę z nim sobie,
zlituj się nade mną!

Maryjo spraw zawikłanych,
tym kłębkiem ja jestem –
zamotanym zupełnie,
rozwiąż go jednym gestem!

ks. Josef Weiger

Dziewico Maryjo, Matko Pięknej Miłości, Matko która nigdy nie opuszczasz dziecka wołającego o pomoc, której ręce nieustannie pracują dla dobra Twoich umiłowanych Dzieci, a serce przepełniają Boża Miłość i nieskończone Miłosierdzie, ach zwróć ku mnie swoje spojrzenie pełne współczucia.Ty wiesz jak bardzo brak mi nadziei i jak cierpię, i wiesz jak te więzy mnie paraliżują.
Maryjo, Matko, której Bóg powierzył rozwiązywanie zawiłości serc Jego dzieci, w Twoje ręce składam wstęgę mego życia. Nikt, nawet zły, nie może pozbawić Cię możliwości udzielenia mi miłosiernej pomocy. Nie ma takich więzów, których Ty nie mogłabyś rozwiązać. Matko Wszechmocna, proszę weź dzisiaj tę zawiłość(wymienić, jeśli to możliwe) i dla chwały Boga, dzięki Twojej łasce oraz mocy wstawiennictwa u Twojego Syna Jezusa, mojego Wyzwoliciela, rozwiąż ją i rozwiąż na zawsze. Jesteś jedyną Pocieszycielką daną mi przez Boga, umocnieniem moich wątłych sił, ubogaceniem w mojej nędzy, oswobodzeniem od wszystkiego, co przeszkadza mi być z Chrystusem. Przyjmij moje wołanie. Chroń mnie, prowadź, strzeż. Ty jesteś moja najpewniejsza ostoją.
Maryjo rozwiązująca więzy, módl się za mną.


Święta Maryjo, Matko Boża, Dziewico pełna łaski, która rozwiązujesz węzły! Rękoma pełnymi bożej miłości rozwiązujesz wszystkie trudności na drodze mojego żyda. Każdy węzeł w Twoich dłoniach staje się prostą wstęgą mości Bożej! Rozwiąż więc Święta Dziewico Matko wszystkie węzły, które są skutkiem mojej samowoli, braku rozsądku i grzechu. Maryjo, oświeć mnie swoją miłością, abym dostrzegł, że węzły w moim życiu, skłaniają mnie do bliskości względem Ciebie, gdyż wobec życiowych problemów, często jestem całkowicie bezradny. Maryjo, zanurz tę bezradność w swojej miłości, wypełnij ją ufnością wobec Jezusa, ucząc mnie węzły zamieniać na błogosławieństwa, mocą bożej łaski, którą mi wypraszasz.
Amen.

29 komentarzy:

 1. Dziękuję kochany Duchu Święty, Ty Święta Panienko rozwiązująca nasze węzły i Ty św. Tadeuszu Judo za pomoc Rafałowi. Dziękuję za Waszą miłosierną pomoc. Boże bądź błogosławiony! Mateczko, św. Judo niech Pan obdarzy Was błogosławieństwem swej radości. Dziękuję Kochani.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo pokornie prosze pomoz mi rozwiazac moje wezly - problemy

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest niesamowite!Moj mąż mial ogromny problem z dojazdami do pracy.Mieszkamy w Marsylii i jego kierownik uparcie go wysylal przez 2 tygodnie na budowy w promieniu 70 km od miasta.Mąż nie ma prawa jazdy, jak moglam to ja go zawozilam rano, jak nie to wstawal o 5 pozniej autobus , metro pociag i tak w obie strony zeby w domu tylko zjesc cos i spac.Nic nie skutkowalo , ani rozmowa z kierownikiem , ani awantura !We wtorek zeszlego tygodnia widzialam 1 raz jak mojemu mężowi lzy plynely po policzkach jak wychodzil rano do pracy!Niewytrzymalam , wyciagnelam rożaniec i zaczeklam sie modlić do Ciebie Matko Rozwiazujaca Więzy! I stał się cud!Mąż dzisiaj pracuje na budowie 10 minut samochodem od naszego domu, wygodny dojazd,w dodatku dostał pracę na budowie którą bardzo lubi!
  Buduje pogotowie,które bedzie służyło wielu ludziom i Twojejj Chwale Maryjo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Przenajświętsza proszę pomóż mi rozwiązać wszystkie węzły u mnie i u mojej córki .

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Przenajświętsza , która rozwiązujesz wszystkie węzły proszę Cie rozwiąż moje i córki węzły , które nas krępują . Uwolnij nas od zła . Pobłogosław nam . Proszę

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boże uwolnij mnie raz na zawsze od toksycznej relacji z Tomkiem. Spraw zeby przestał za mną chodzić, prześladować mnie i niszczyć mi życie. Uwolnij mnie od wszelkich więzów z nim !

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża rozwiąż trudną sytuację w pracy żebym była na właściwym stanowisku i nie została bez pracy. Przenieś mnie we WŁAŚCIWE DOBRE dla mnie miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża pomóż mi w znalezieniu stabilnej długofalowo pracy żebym była na właściwym stanowisku i nie została bez pracy. Przenieś mnie we WŁAŚCIWE DOBRE dla mnie miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mateńko Przenajświętsza, proszę pomóż mi rozwiązać wszystkie węzły u mnie i u mojej córki, które nam utrudniają życie.Ciągle problemy i nerwy. Uwolnij nas od zła . Pobłogosław nam . Proszę

  OdpowiedzUsuń
 10. Maryjo,błagam rozwiąż wszystkie węzły w mojej rodzinie.Rozwiąż węzły mojej córeńki.Dopomóż Mateńko, bo nie dajemy rady.Wejrzyj na moja sytuację,którą Ci polecam.Proszę,pomoż nam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Modlilam sie do Maryi za zdrowie dla ich nienarodzonego synka i zgodze w ich malzenstwie. Istnialo ryzyko, ze dziecko urodzi sie z choroba genetyczna. Dziekuje Najswietszej Maryi za wysluchanie modliwy. Badania wykazaly, ze maluszek jest zdrowy, naprawily sie rowniez relacje miedzy malzonkami i teraz w radosci oczekuja na narodziny synka. Boj zaplac!

  OdpowiedzUsuń
 13. Matenko rozwiaz wezel chorob w mojej rodzinie. Prosze zeslij laske i poblogoslaw nasza rodzine. Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 14. Matulko Ukochana rozwiaz wszystkie wezly moich dzieci.Prosze pomoz im.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mateczko Najukochansza prosze o rozwiazanie wszystkich zlych wezlow u mojego meza i moich! Prosze o Twoja opieke i blogoslawienstwo! Bog zaplac!

  OdpowiedzUsuń
 16. A ja tak bardzo prosiłam o uratowanie mojego małżeństwa i nawrócenie męża... dwa razy odmówiłam nowennę i po każdej było dziwnie gorzej.. Teraz czeka mnie rozwód. Czy tak musi być? Może taka wola Boga? Może już dość napatrzył się na kłamstwa i zdrady mojego męża, na moje cierpienia, ciągłe upokorzenia..? Teraz tego nie rozumie ale Bóg z góry widzi inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 17. Mateńko Kochana rozwiąż wszystkie moje węzły,męża i syna. Proszę o błogosławieństwo i opiekę pod Twoim parasolem ochronnym.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kochana Mateńko pomóż mi w pogodzeniu się z mężem, odratowaniu naszego małżeństwa i odsunięciu od niego towarzystwa toksycznego.Rozwiąż wszystkie moje węzły.Bóg zapłać za łaski.

  OdpowiedzUsuń
 19. Matko Boska, rozwiaz moje trudne sprawy od lat, bym mogla odmienic moje zycie i zmien postepowanie pewnego czlowieka, by okazywal szacunek, pokore i serce, by zrozumial, ze nie pieniadze sa najwazniejsze, by dostrzegl drugiego czlowieka. Prosze o wyzdrowienie moich oczu. Amen

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę Cię Mateczko pomóż mi bo nie mam już siły sama tego węzła rozwiązać .nawróc mojego męża bo zbladzil .daj abyśmy znowu byli razem szczęśliwi żeby była zgoda i miłość między nami.

  OdpowiedzUsuń
 21. Najswietsza Matko. Prosze Cię usuń ten węzeł, który przeszkadza mi chodzić do pracy i normalnie funkcjonować. Proszę Cię by noga była zdrowa. Módl sie za Nami. Amen

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Mateńko, dziękuję Ci, że mnie przyciągnęłaś do Siebie.
  Pomóż mi rozwiązać wszystkie węzły, które blokują mi całkowicie oddać się Tobie i Twojemu Synowi.
  Kocham Cię z całego serca.
  OdpowiedzUsuń

  OdpowiedzUsuń
 24. Krystyna ,9marca2018
  Mateńko,proszę rozwiąż węzły moich dzieci.Spraw, aby nie doszło do rozwodu u jednego z moich synów, który kocha żone i córeczkę ,i nie wyobraża sobie bez nich życia .Proszę pomóż przetrwać kryzys tej młodej rodzinie.bóg zapłać za łaski ,którymi mnie obdarzasz Ty Mateńko a także św.Tadeusz Juda i św.Rita .

  OdpowiedzUsuń
 25. Matko Boza prosze Cie po raz pierwszy w zyciu o cos. Prosze uwolnij mnie od przesladowcy,tej toksycznej relacji z Markiem, stalkerem ktory zatruwa moje zycie i prosze uloz w miare mozliwosci moje zycie zawodowe. Wiesz, ze nie jestem osoba wymagajaca i dostosuje sie do kazdej sytuacji. Chcialabym zaznac ulgi i szczescia gdy ten ciezar zostanie zdjety z moich barkow i zyc dla siebie, meza a przede wszystkim dla kochanych dzieci, ktore powinny miec we mnie taka matke jaka bylas Ty.

  OdpowiedzUsuń
 26. Matko boska do pomoz mi rozwiaz wenzly by w moim domu zeby bylo duzo szczenscia I milosc bez awantur ......mateczko pomoz mi amen

  OdpowiedzUsuń
 27. DZIĘKI WIELKIM DR Sunny za ROZWIĄZANIE MOICH PROBLEMÓW JEGO EMAILEM (drsunnydsolution1@gmail.com
  nazywam się Miss Fatima, byłem żonaty z mężem przez 5 lat, żyliśmy razem szczęśliwie przez te lata i dopiero po tym, jak pojechał do Australii na podróż służbową, gdzie poznał tę dziewczynę i od tego czasu nienawidzi mnie, dzieci i miłości tylko ona. więc kiedy mój mąż wrócił z podróży, powiedział, że nie chce mnie widzieć ze mną i moimi dziećmi, więc wypędził nas z domu i teraz jedzie do Australii, żeby zobaczyć tę drugą kobietę. więc ja i moje dzieci byliśmy teraz tak sfrustrowani i po prostu zostałem z mamą i nie traktowałem dobrze, ponieważ moja matka ożeniła się z innym mężczyzną po śmierci ojca, więc mężczyzna, z którym wyszła za mąż, nie traktował jej dobrze, ja a moje dzieci były tak zdezorientowane i szukałam sposobu, żeby przywrócić męża do domu, ponieważ tak bardzo go kocham i pielęgnuję, więc pewnego dnia, kiedy przeglądałam mój komputer, zobaczyłam świadectwo o tym magu DR Sunny, świadectwach udostępnione w Internecie przez kobietę i robi na mnie duże wrażenie, myślę też o tym. Na początku byłem przerażony, ale kiedy myślę o tym, co ja i moje dzieci przechodzimy, skontaktowałem się z nim i powiedział, żebym był spokojny przez 24 godziny, że mój mąż wróci do mnie i, ku mojemu zdziwieniu, dostałem telefon od mojego męża drugiego dnia pytając o dzieci i zadzwoniłem do DR Sunny i powiedział, że twoje problemy zostały rozwiązane moje dziecko. więc w ten sposób odzyskałem swoją rodzinę po długiej przerwie spowodowanej przez złą damę, więc dzięki tej pomocy od DR Sunny chcę, żebyście wszyscy na tym forum dołączyli do mnie, by podziękować DR Sunny i będę także porady dla każdego, kto ma takie lub podobne problemy lub jakiekolwiek problemy, powinien również skontaktować się z nim przez e-mail: (drsunnydsolution1@gmail.com) jest rozwiązaniem wszystkich problemów i problemów życiowych. po raz kolejny jego adres e-mail to (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JEST SPECJALIZOWANY W NASTĘPUJĄCYM PUNKCIE.

  (1) Jeśli chcesz odzyskać swój ex.

  (2) jeśli zawsze masz złe sny.

  (3) Jeśli chcesz być awansowany w swoim biurze.

  (4) Jeśli chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.

  (5) Jeśli chcesz mieć dziecko.

  (6) Jeśli chcesz być bogaty.

  (7) Jeśli chcesz związać swojego męża / żonę na zawsze.

  (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.

  (9) Jak zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze.

  (10) jeśli chcesz przerwać rozwód.

  (11) jeśli chcesz się rozwieść z mężem.

  (12) jeśli chcesz, aby Twoje życzenia zostały spełnione.

  (13) Zaklęcie ciążowe do poczęcia dziecka

  (14) Zagwarantuj, że wygrasz kłopotliwe sprawy sądowe i rozwód bez względu na to, na jakim etapie

  (15) Zaprzestań rozpadu małżeństwa lub związku.

  (16) jeśli masz jakąkolwiek chorobę (H I V), (RAK) lub jakąkolwiek chorobę.

  (17) jeśli potrzebujesz modlitwy o uwolnienie swojego dziecka lub siebie samego.

  (18) chcesz leczyć lekarstwo na cukrzycę, leczenie opryszczki, lekarstwo na HIV i AIDS, leczenie raka piersi i leczenie raka,

  jeszcze raz upewnij się, że skontaktujesz się z nim, jeśli masz jakiś problem, on ci pomoże. jego adres e-mail to (drsunnydsolution1@gmail.com), skontaktuj się z nim natychmiast .... zadzwoń lub skontaktuj się z nim pod numerem +2349030731985

  OdpowiedzUsuń
 28. W naszym prostym zyciu milosc odgrywa bardzo szczególna role. Teraz jestesmy w stanie uczynic twoje zycie milosne zdrowym i nie ma miejsca na zadne klopoty. Wszystko to jest mozliwe dzieki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógl mi rzucic zaklecie, które przywrócilo mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawily mnie dla innej kobiety. mozesz takze skontaktowac sie z nim ( agbazara@gmail.com ) lub WhatsApp / Call: ( +2348104102662 ), i byc szczesliwym na wieki, tak jak teraz z jego doswiadczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 29. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko.
  Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki.


  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 800 000 USD
  2. Nowy, elegancki samochód marzeń o wartości 500 000 USD
  3. Dom marzeń kupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Miesięczne wakacje (w pełni płatne) do wymarzonego miejsca turystycznego.
  5. Roczny pakiet członkowski Golfa
  6. Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie 7. Całkowita zmiana stylu życia 8. Dostęp do Bohemian Grove
  9. Miesięczna wpłata 2500 000 000 USD na konto bankowe co miesiąc jako członek
  10. Miesięczny zarezerwowany termin u 5 najlepszych światowych liderów i 5 najlepszych celebrytów na świecie.


  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  �� carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń